%۹۶
پیشنهاد(از ۶۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراحی عمومی، بوردفوق تخصصی جراحی اطفال

درمان بیماری های کودکان که نیاز به عمل جراحی دارندمثل فتق، ختنه، مشکلات مادرزادی مربوط به الت تناسلی وبیضه نوزادان وکودکان، 

بیماری های گوارش نوزادان وکودکان، توده های سر وگردن در نوزادان وکودکان، وبیماری های بالغین که نیاز به جراحی عمومی دارند.

در مطب اعمال جراحی سرپایی مانند ختنه -تنگی مجراودرناژ ابسه های سطحی انجام می شود 

همکاری با بیمارستان نیمه شعبان، بیمارستان ارجمند، بیمارستان مهرگان، بیمارستان افضلی پور

کد نظام پزشکی

۲۱۳۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان ثامن الحجج، طبقه اول، واحد 3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر احمد آهنگران بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۳ کاربر)

%۹۶
۶۰ کاربر از ۶۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد
ملاحظات

بیماران محترم توجه نمایید در صورت ثبت نوبت برای عمل ختنه ، خواشمندیم یک روز قبل از مراجعه عصرها از ساعت 16 تا 21 شب به مطب پزشک با شماره 09012336756 تماس بگیرید.

دکتر احمد آهنگران
دکتر احمد آهنگران

درباره دکتر احمد آهنگران

دکتر احمد آهنگران از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر احمد آهنگران در کرمان، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان ثامن الحجج، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد آهنگران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432224677 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد آهنگران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد آهنگران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد آهنگران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد آهنگران تخصص جراحی عمومی,فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.