%93
پیشنهاد(از 13 کاربر)

کد نظام پزشکی

82527

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان3 طبقه اول

تلفن:03132214402

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داریوش عزیزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داریوش عزیزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%93
12 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

در مطب ویزیت بیماران با بیمه بانک سپه رایگان می باشد.

دکتر داریوش عزیزی
دکتر داریوش عزیزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داریوش عزیزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داریوش عزیزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داریوش عزیزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داریوش عزیزی چقدر است؟
هزینه ویزیت داریوش عزیزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عزیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داریوش عزیزی کجا است؟
دکترداریوش عزیزی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داریوش عزیزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داریوش عزیزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عزیزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داریوش عزیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داریوش عزیزی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داریوش عزیزی چه زمانی است؟
دکتر داریوش عزیزی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داریوش عزیزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داریوش عزیزی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر داریوش عزیزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داریوش عزیزی 5 از 5 است.

درباره دکتر داریوش عزیزیدکترداریوش عزیزی dr dariuosh azizi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر داریوش عزیزی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان3 طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داریوش عزیزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214402 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داریوش عزیزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داریوش عزیزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داریوش عزیزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داریوش عزیزی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داریوش عزیزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.