حمیدرضا طغیانی

حمیدرضا طغیانی

کارشناس تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

1005
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

استفاده از دستگاههای کمک لاغری R-F

www.taghzie.ir

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، میدان آزادی ( دروازه شیراز)، مجتمع آزادی، بلوک ده، جنب بانک اقتصاد نوین، واحد شماره 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به حمیدرضا طغیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران حمیدرضا طغیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا خوش برخورد هستن و احساس راحتی به من میدهند تازه شروع کردم اما با شناختی که از آقای دکتر دارم حتما پیشنهاد میدم یه سر به مطب بزنید .

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون اخلاقشون انقدر خوب بود احساس راحتی میکردم و همه ی سوالامو تونستم بپرسم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از حمیدرضا طغیانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت حمیدرضا طغیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا طغیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد حمیدرضا طغیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت حمیدرضا طغیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا طغیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل حمیدرضا طغیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب حمیدرضا طغیانی کجا است؟
دکتر حمیدرضا طغیانی 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل حمیدرضا طغیانی را ببینید.
+
آیا حمیدرضا طغیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا طغیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
حمیدرضا طغیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا طغیانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد حمیدرضا طغیانی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا طغیانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل حمیدرضا طغیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از حمیدرضا طغیانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به حمیدرضا طغیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی حمیدرضا طغیانی 5 از 5 است.

درباره حمیدرضا طغیانیدکتر حمیدرضا طغیانی hamidreza toghiani از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب حمیدرضا طغیانی در اصفهان، میدان آزادی ( دروازه شیراز)، مجتمع آزادی، بلوک ده، جنب بانک اقتصاد نوین، واحد شماره 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب حمیدرضا طغیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09332527657 , 09375579494 , 03136627062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام حمیدرضا طغیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی حمیدرضا طغیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط حمیدرضا طغیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از حمیدرضا طغیانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد حمیدرضا طغیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.