دکتر سید مهدی حسینی مقدم

دکتر سید مهدی حسینی مقدم

دکترای تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت2049
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، بن بست بنفشه، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع سارویه، طبقه 1، واحد 101

تلفن:09132057876

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مهدی حسینی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مهدی حسینی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مهدی حسینی مقدم
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آمادگاه
اصفهان - اصفهان، خیابان توحید میانی، بن بست بنفشه، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع سارویه، طبقه 1، واحد 101


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مهدی حسینی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مهدی حسینی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مهدی حسینی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مهدی حسینی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مهدی حسینی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی حسینی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مهدی حسینی مقدم کجا است؟
دکتر سید مهدی حسینی مقدم 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مهدی حسینی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر سید مهدی حسینی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی حسینی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مهدی حسینی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مهدی حسینی مقدم متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مهدی حسینی مقدم چه زمانی است؟
دکتر سید مهدی حسینی مقدم از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی حسینی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مهدی حسینی مقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید مهدی حسینی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مهدی حسینی مقدم 5 از 5 است.
درباره دکتر سید مهدی حسینی مقدم


دکتر سید مهدی حسینی مقدم dr seyyed mehdi hoseini moghadam از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب دکتر سید مهدی حسینی مقدم در اصفهان، خیابان توحید میانی، بن بست بنفشه، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع سارویه، طبقه 1، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مهدی حسینی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09132057876 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مهدی حسینی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مهدی حسینی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مهدی حسینی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مهدی حسینی مقدم متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مهدی حسینی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.