دکتر بهناز مستاجران

دکتر بهناز مستاجران

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

46729

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان2، طبقه 1، واحد5

تلفن:03132210298

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهناز مستاجران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز مستاجران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

در مطب ویزیت بیماران با بیمه جانبازان( نیروهای مسلح) رایگان می باشد.
زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی و با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

دکتر بهناز مستاجران
دکتر بهناز مستاجران

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز مستاجران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز مستاجران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز مستاجران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز مستاجران چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز مستاجران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز مستاجران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز مستاجران کجا است؟
دکتربهناز مستاجران مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهناز مستاجران، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز مستاجران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز مستاجران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز مستاجران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز مستاجران متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز مستاجران چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهناز مستاجران تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز مستاجران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز مستاجران چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر بهناز مستاجران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز مستاجران 5 از 5 است.

درباره دکتر بهناز مستاجراندکتربهناز مستاجران dr behnaz mostajeran از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر بهناز مستاجران در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان2، طبقه 1، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز مستاجران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132210298 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز مستاجران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز مستاجران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز مستاجران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز مستاجران متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز مستاجران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.