دکتر ندا سادات شجاعی

دکتر ندا سادات شجاعی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

145771
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا سادات شجاعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا سادات شجاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ندا سادات شجاعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا سادات شجاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا سادات شجاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا سادات شجاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا سادات شجاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا سادات شجاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات شجاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا سادات شجاعی کجا است؟
دکتر ندا سادات شجاعی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ندا سادات شجاعی را ببینید.
+
آیا دکتر ندا سادات شجاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات شجاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا سادات شجاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا سادات شجاعی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا سادات شجاعی چه زمانی است؟
دکتر ندا سادات شجاعی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا سادات شجاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا سادات شجاعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ندا سادات شجاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا سادات شجاعی 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا سادات شجاعیدکتر ندا سادات شجاعی dr neda saadaat shojaei از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر ندا سادات شجاعی در شیراز، بولوار پاسداران از سمت معلم بعد از پل مطهری سمت راست ساختمان فرزاد طبقه2 واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا سادات شجاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09025205600-07138427351 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا سادات شجاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا سادات شجاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا سادات شجاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا سادات شجاعی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا سادات شجاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.