دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر لیلا حشمی

دکتر لیلا حشمی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

135263
%95
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

نوار عصب، عضله، نوار عصب چشم (VEP)

نوار مغز، داپلر عروق مغز و گردن (TCCD)

بیماری‌های حرکتی، پارکینسون، سکته مغزی، فراموشی، دیسک کمر و گردن، ام اس، تشنج

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج خیابان شهید بهشتی بین هلال احمر و استانداری نرسیده به داروخانه هلال احمر جنب شهر کتاب ساختمان پزشکان نور طبقه 4 واحد 14

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا حشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا حشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%95
32 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

بکتاش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با عرض سلام، واقعا دکتر خیلی با حوصله هستند. به بیوگرافی مریض خوب و به دقت گوش میدهند، و ضمنا خیلی تشخیص خوبی دارند، دارو که برایم نوشتن، هزینه پولی اش پاین بود ولی تاثیرش خیلی بالا بود، شکر خدا، دردم از ناحیه دستانم خیلی کم شده است. یک مشکل که در مطب وجود دارد، موضوع نوبت است، که نوبت انترنیتی را چندان برایش ارزش قایل نیستن، باید حوصله مند باشید و منتظر بمانید من که نوبت گرفتم از طریق نت ، 3 بعد از ظهر بود ولی 5 عصر ویزیت شدم.

سارینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد،متبحر، کاربلد، پیگیر

آزاده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر عالی هستند ولی زمان انتظار در مطب بسیار زیاد است.

محبوبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من بیماری میاستنی گراویس دارم واقعا دکترخوبی هستند.خدا سلامتی بهشون بده باصبوری و دقیق بررسی و ویزیت کردن و برام بیماریم رو توضیح دادند.

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی واقعا معطلی بیش از حد داره.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا حشمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب عظیمیه
کرج - کرج خیابان شهید بهشتی بین هلال احمر و استانداری نرسیده به داروخانه هلال احمر جنب شهر کتاب ساختمان پزشکان نور طبقه 4 واحد 14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا حشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا حشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا حشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا حشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا حشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا حشمی کجا است؟
دکتر لیلا حشمی 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا حشمی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا حشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا حشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا حشمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا حشمی چه زمانی است؟
دکتر لیلا حشمی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا حشمی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر لیلا حشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا حشمی 5 از 5 است.
درباره دکتر لیلا حشمی


دکتر لیلا حشمی dr leyla hashami از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر لیلا حشمی در کرج خیابان شهید بهشتی بین هلال احمر و استانداری نرسیده به داروخانه هلال احمر جنب شهر کتاب ساختمان پزشکان نور طبقه 4 واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا حشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634491427-02634491336-09120677290 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا حشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا حشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا حشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا حشمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا حشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.