%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

روانپزشک و روان‌درمانگر

(دارای بورد تخصصس روانپزشکی)

روان درمانی-رفتار درمانی

مشاوره تحصیلی و ازدواج و ...

زوج درمانی

درمان اختلالات خواب

درمان اختلالات روانپزشکی سالمندان (فراموشی، افسردگی و...)

اختلالات شخصیت

بیش فعالی، اوتیسم، پرخاشگری و ناسازگاری کودکان

کد نظام پزشکی

۱۱۲۵۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، ساختمان پزشکان کوروش، جنب بیمارستان تخت جمشید، طبقه 4، واحد 404

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیه اشکواری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه اشکواری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عظیمیه
دکتر سمیه اشکواری
دکتر سمیه اشکواری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه اشکواری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه اشکواری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه اشکواری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه اشکواری چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه اشکواری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه اشکواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه اشکواری کجا است؟
دکتر سمیه اشکواری 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیه اشکواری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه اشکواری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه اشکواری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه اشکواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه اشکواری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه اشکواری چه زمانی است؟
دکتر سمیه اشکواری از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه اشکواری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه اشکواری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سمیه اشکواری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه اشکواری 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیه اشکواریدکتر سمیه اشکواری dr somayeh ashkevari از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر سمیه اشکواری در کرج، عظیمیه، ساختمان پزشکان کوروش، جنب بیمارستان تخت جمشید، طبقه 4، واحد 404 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه اشکواری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09224874096 , 02632528638 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه اشکواری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه اشکواری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه اشکواری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه اشکواری تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه اشکواری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.