%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران

لاپاراسکوپی و هیتروسکوپی

کد نظام پزشکی

70972

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات خیابان فردیس

آدرس:

کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه3، واحد 13

اطلاعات مطب سهروردی جنوبی

آدرس:

تهران، سهروردی جنوبی، جنب میدان بهارشیراز، روبروی بوستان بهار شیراز، پلاک 153، طبقه 2، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهین نعمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهین نعمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان فردیس
مطب سهروردی جنوبی
دکتر شهین نعمتی
دکتر شهین نعمتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهین نعمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهین نعمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهین نعمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهین نعمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهین نعمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین نعمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهین نعمتی کجا است؟
دکترشهین نعمتی خیابان فردیس و مطب سهروردی جنوبی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهین نعمتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهین نعمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهین نعمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهین نعمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهین نعمتی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهین نعمتی چه زمانی است؟
دکتر شهین نعمتی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین نعمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهین نعمتی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شهین نعمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهین نعمتی 4 از 5 است.

درباره دکتر شهین نعمتیدکترشهین نعمتی dr shahin nemati از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر شهین نعمتی در کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه3، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهین نعمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09190349009,09226593744 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهین نعمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهین نعمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهین نعمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهین نعمتی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهین نعمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.