دکتر مریم درهم بخش

دکتر مریم درهم بخش

تخصص داخلی

کرج
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص داخلی و گوارش

پزشک نمونه کشوری سال 95

پزشک نمونه استان البرز 94

پزشک نمونه شهرستان 93

عضو انجمن پزشکان صلح و سلامت (بدون مرز)

درمان هموروئید بدون جراحی به روش IRC 

درمان چاقی با بالن معده، آندوسکوپی، اسپیرومتری

بیماری های گوارش، خون، غدد، روماتیسم

کد نظام پزشکی

79334

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از پل زیرگذر، به سمت میدان شهدا، ساختمان حکیم، طبقه12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم درهم بخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم درهم بخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم درهم بخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم درهم بخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم درهم بخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم درهم بخش چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم درهم بخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم درهم بخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم درهم بخش کجا است؟
دکترمریم درهم بخش مطب میدان شهدا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم درهم بخش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم درهم بخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم درهم بخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم درهم بخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم درهم بخش متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم درهم بخش چه زمانی است؟
دکتر مریم درهم بخش از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم درهم بخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم درهم بخش چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم درهم بخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم درهم بخش 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم درهم بخشدکترمریم درهم بخش dr marysm derham bakhsh از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر مریم درهم بخش در کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از پل زیرگذر، به سمت میدان شهدا، ساختمان حکیم، طبقه12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم درهم بخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09109203389 , 09120601051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم درهم بخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم درهم بخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم درهم بخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم درهم بخش متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم درهم بخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.