دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علیرضا محمدی سلیمانی

دکتر علیرضا محمدی سلیمانی

تخصص ارتوپدی

کرمان

کد نظام پزشکی

96763
%92
پیشنهاد(از 35 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا محمدی سلیمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا محمدی سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%92
32 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد نمیکنم.از برخورد ایشان راضی نبودم.

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار مهربان و با اخلاق و دقیق در معاینه و پرسش از بیمار و همچنین دقت در پاسخ های بیمار.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار حاذق و خوش اخلاق و با حوصله ای میباشند.

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام واسه داداشم نوبت گرفتم راضی بود.

امیر مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

شکستگی ساق پا داشتم درمان شدم و راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا محمدی سلیمانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهار راه طهماسب آباد
کرمان - کرمان، چهار راه طهماسب آباد، ابتدای بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، سمت چپ، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا محمدی سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا محمدی سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا محمدی سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا محمدی سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا محمدی سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا محمدی سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا محمدی سلیمانی کجا است؟
دکتر علیرضا محمدی سلیمانی 1 مطب در مطب چهار راه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا محمدی سلیمانی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا محمدی سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا محمدی سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا محمدی سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا محمدی سلیمانی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا محمدی سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا محمدی سلیمانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا محمدی سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا محمدی سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر علیرضا محمدی سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا محمدی سلیمانی 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا محمدی سلیمانی


دکتر علیرضا محمدی سلیمانی dr alireza mohammadi soleimani از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر علیرضا محمدی سلیمانی در کرمان، چهار راه طهماسب آباد، ابتدای بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، سمت چپ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا محمدی سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09908187048,03432461760 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا محمدی سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا محمدی سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا محمدی سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا محمدی سلیمانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا محمدی سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.