دکتر اعظم خیرمند پاریزی

دکتر اعظم خیرمند پاریزی

تخصص گوش، حلق و بینی

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۵۸۴۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • سینا
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم خیرمند پاریزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم خیرمند پاریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۵ کاربر)

%۱۰۰
۲۵ کاربر از ۲۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
دکتر اعظم خیرمند پاریزی
دکتر اعظم خیرمند پاریزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم خیرمند پاریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم خیرمند پاریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم خیرمند پاریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم خیرمند پاریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم خیرمند پاریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم خیرمند پاریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم خیرمند پاریزی کجا است؟
دکتر اعظم خیرمند پاریزی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اعظم خیرمند پاریزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم خیرمند پاریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم خیرمند پاریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم خیرمند پاریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم خیرمند پاریزی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم خیرمند پاریزی چه زمانی است؟
دکتر اعظم خیرمند پاریزی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم خیرمند پاریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم خیرمند پاریزی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر اعظم خیرمند پاریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم خیرمند پاریزی 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم خیرمند پاریزیدکتر اعظم خیرمند پاریزی azam kheirmand parizi از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر اعظم خیرمند پاریزی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم خیرمند پاریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432457579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم خیرمند پاریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم خیرمند پاریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم خیرمند پاریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم خیرمند پاریزی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم خیرمند پاریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.