دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
رکسانا عبدالملکی

رکسانا عبدالملکی

کارشناس تغذیه

کرج

کد نظام پزشکی

ت-6670
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاور تغذیه و رژیم درمانی

عضو انجمن تغذیه ایران و انجمن علمی غذا و تغذیه

مربی رسمی فدراسیون آمادگی جسمانی ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی شمالی بالاتر از اداره پست انتها کوچه نسیم ساختمان هما طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به رکسانا عبدالملکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران رکسانا عبدالملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از رکسانا عبدالملکی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، طالقانی شمالی بالاتر از اداره پست انتها کوچه نسیم ساختمان هما طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رکسانا عبدالملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رکسانا عبدالملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رکسانا عبدالملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رکسانا عبدالملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت رکسانا عبدالملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رکسانا عبدالملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رکسانا عبدالملکی کجا است؟
دکتر رکسانا عبدالملکی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل رکسانا عبدالملکی را ببینید.
+
آیا رکسانا عبدالملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا عبدالملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رکسانا عبدالملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رکسانا عبدالملکی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رکسانا عبدالملکی چه زمانی است؟
دکتر رکسانا عبدالملکی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل رکسانا عبدالملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رکسانا عبدالملکی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به رکسانا عبدالملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی رکسانا عبدالملکی 5 از 5 است.
درباره رکسانا عبدالملکی


دکتر رکسانا عبدالملکی roxana abdolmaleki از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب رکسانا عبدالملکی در کرج، طالقانی شمالی بالاتر از اداره پست انتها کوچه نسیم ساختمان هما طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رکسانا عبدالملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09109396601 , 02632281145 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رکسانا عبدالملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رکسانا عبدالملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رکسانا عبدالملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رکسانا عبدالملکی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رکسانا عبدالملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.