دکتر لیلا خرازی

دکتر لیلا خرازی

تخصص پوست، مو و زیبایی

کرج

کد نظام پزشکی

60288
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص پوست، مو و لیزر از فرانسه

درمان بیماری های پوست و مو

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان بهار

آدرس:

کرج، خیابان بهار، نبش بلوار شهید نژاد رمضانی،جنب داروخانه دکتر ناصربخت، ساختمان هما، طبقه پنجم واحد 504

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا خرازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا خرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زیور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

ژاله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دقت در معاینه و توضیحات کافی

عارف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی بودند در حال درمان هستم

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و کاردان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا خرازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا خرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا خرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا خرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا خرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا خرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا خرازی کجا است؟
دکتر لیلا خرازی 1 مطب در مطب خیابان بهار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا خرازی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا خرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا خرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا خرازی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا خرازی چه زمانی است؟
دکتر لیلا خرازی از روز یکشنبه 14 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا خرازی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر لیلا خرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا خرازی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا خرازیدکتر لیلا خرازی dr leyla kharazi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی کرج هستند. مطب دکتر لیلا خرازی در کرج، خیابان بهار، نبش بلوار شهید نژاد رمضانی،جنب داروخانه دکتر ناصربخت، ساختمان هما، طبقه پنجم واحد 504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا خرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09378717460-02632217503-02632408911 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا خرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا خرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا خرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا خرازی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا خرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.