دکتر نسرین اسلامی زاده

دکتر نسرین اسلامی زاده

تخصص زنان و زایمان و نازایی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دارای بورد تخصصی زنان و زایمان

درمان عفونت های زنان، مراقبت های بارداری، زایمان بیدرد، جراحی کیست، تخمدان و فیبروم های رحمی، انجام پاپ اسمیر، انجام نوار قلب جنین، مشاوره قبل از ازدواج، درمان خونریزی های نامنظم قاعدگی، بررسی و درمان پرمویی و اکنه، بلوغ زودرس ودیر رس، بررسی ‌و درمان نازایی وخروج ا یو دی.

در مطب نوار قلب جنین انجام می شود.

همکاری با بیمارستان مریم کرج، درمانگاه فرسام، درمانگاه وصال و درمانگاه مهرگان 

کد نظام پزشکی

۸۳۵۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، جنب پست، ساختمان وزرا، واحد 303

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت
 • ایثارگران

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نسرین اسلامی زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

بعد از ثبت نوبت حتما با منشی مطب تماس گرفته شود.

دکتر نسرین اسلامی زاده
دکتر نسرین اسلامی زاده

درباره دکتر نسرین اسلامی زاده

دکتر نسرین اسلامی زاده از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر نسرین اسلامی زاده در کرج، چهارراه طالقانی، جنب پست، ساختمان وزرا، واحد 303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین اسلامی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09378689510 , 02632286112 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین اسلامی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین اسلامی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین اسلامی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین اسلامی زاده تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.