دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پیام نیکویان

دکتر پیام نیکویان

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

کرمان

کد نظام پزشکی

49271
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب خیابان شهید کامیابی

آدرس:

کرمان، خیابان شهید کامیابی، بیمارستان مهرگان، طبقه دوم

تلفن:03432267903

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیام نیکویان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیام نیکویان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

هستی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی هستند . اگر میخواهید با خیال راخت لاغر شوید ایشون بهترین گزینه هستند با اخلاق محترم بینظیر همیشه رعایت حال بیمار را میکنند اگر دوباره نیاز به عمل داشته باشم حتما ایشون را انتخاب میکنم .

پیمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد ،ماهر و توانا در کارشون، از هر لحاظ ایشون رو تایید می کنم و از خداوند موفقیت روز افزون برای ایشان خواستارم

حدیث
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاق و با سواد

ناصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار با حوصله و خوش برخورد..

عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ازصحبتهای بیمارانی که قبلابه پزشک مراجعه کرده بودند فهمیدم که پزشک ماهری است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پیام نیکویان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شهید کامیابی
کرمان - کرمان، خیابان شهید کامیابی، بیمارستان مهرگان، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیام نیکویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیام نیکویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیام نیکویان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیام نیکویان چقدر است؟
هزینه ویزیت پیام نیکویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام نیکویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیام نیکویان کجا است؟
دکتر پیام نیکویان 1 مطب در مطب خیابان شهید کامیابی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیام نیکویان را ببینید.
+
آیا دکتر پیام نیکویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیام نیکویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیام نیکویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیام نیکویان متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیام نیکویان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیام نیکویان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام نیکویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیام نیکویان چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر پیام نیکویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیام نیکویان 5 از 5 است.
درباره دکتر پیام نیکویان


دکتر پیام نیکویان dr payam nikoian از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر پیام نیکویان در کرمان، خیابان شهید کامیابی، بیمارستان مهرگان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیام نیکویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432267903 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیام نیکویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیام نیکویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیام نیکویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیام نیکویان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیام نیکویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.