%91
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماری‌های زنان

زایمان و نازایی

لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی

کد نظام پزشکی

40936

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

کرج،فردیس، فلکه دوم، خیابان 16، جنب درمانگاه به آفرین

تلفن:02636511770

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب زیرگذر، ساختمان پزشکان حکیم، مطب دکتر فاطمه سلیمانی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه سلیمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%91
19 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فردیس
ملاحظات

لطفا قبل از مراجعه با شماره مطب تماس گرفته شود.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر فاطمه سلیمانی
دکتر فاطمه سلیمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه سلیمانی کجا است؟
دکترفاطمه سلیمانی مطب فردیس و مطب چهارراه طالقانی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه سلیمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه سلیمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه سلیمانی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر فاطمه سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه سلیمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه سلیمانیدکترفاطمه سلیمانی dr fatemeh soleymani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر فاطمه سلیمانی در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب زیرگذر، ساختمان پزشکان حکیم، مطب دکتر فاطمه سلیمانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632219101-02632219102 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه سلیمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.