دکتر آناهیتا قورچیان

دکتر آناهیتا قورچیان

پزشک طب سنتی ایرانی

کرج

کد نظام پزشکی

97692
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

درمان گیاهی و تغذیه بالینی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات مطب چهاراه طالقانی

آدرس:

کرج ، چهاراه طالقانی، طالقانی شمالی، نرسیده به خیابان بهار، بین کوچه نسیم و خیابان بهار، روبروی پارکینگ انجمن، ساختمان دیبا، طبقه اول، واحد 3، مرکز طب سنتی و ماساژ طبیبان آشنا

تلفن:09911300975

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آناهیتا قورچیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آناهیتا قورچیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرانک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی ماهر و با علم بسیار بالا.بسیار صبورانه و دلسوزانه برای بیمار وقت میگذارند و تمام تلاششان را برای بهبود بیمار انجام میدهند.بسیار عالی هستند.

نگین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مجرب، متواضع، خوش اخلاق

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب برای بیمار وقت میذارن

محبوبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی مهربان وخوش برخورد و عالی هستن طبق دستوری که خانم دکتر می گن عمل کنید، و صبور باشید ،نتیجه بخش است، به طب سنتی شک نداشته باشین، خیلی خیلی بهتر از خوردن داروهای شیمیایی است و طبق دستور خانم دکتر عوارضی که ندارد بلکه باعث بهبودی و سلامتی کامل می شود. از خانم دکتر عزیز تشکر می کنم😘😘

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با اخلاقی هستن و ترجیح خودم برای درمان بیماریم استفاده از داروهای گیاهیست که با مراجعه به مطب و ویزیت توسط خانم دکتر قورچیان در حال حاضر تحت درمان هستم و تجربه استفاده از داروهای گیاهی برای سردردم از سالهای قبل رو داشتم و چون نتیجه گرفته بودم تصمیم گرفتم برای درمان مشکل فعلی که دارم به ایشون مراجعه کنم .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آناهیتا قورچیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آناهیتا قورچیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آناهیتا قورچیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آناهیتا قورچیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آناهیتا قورچیان چقدر است؟
هزینه ویزیت آناهیتا قورچیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا قورچیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آناهیتا قورچیان کجا است؟
دکتر آناهیتا قورچیان 1 مطب در مطب چهاراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آناهیتا قورچیان را ببینید.
+
آیا دکتر آناهیتا قورچیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا قورچیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آناهیتا قورچیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آناهیتا قورچیان متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آناهیتا قورچیان چه زمانی است؟
دکتر آناهیتا قورچیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا قورچیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آناهیتا قورچیان چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر آناهیتا قورچیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آناهیتا قورچیان 5 از 5 است.

درباره دکتر آناهیتا قورچیاندکتر آناهیتا قورچیان dr anahita ghorchiyan از دکترهای متخصص طب سنتی ایرانی کرج هستند. مطب دکتر آناهیتا قورچیان در کرج ، چهاراه طالقانی، طالقانی شمالی، نرسیده به خیابان بهار، بین کوچه نسیم و خیابان بهار، روبروی پارکینگ انجمن، ساختمان دیبا، طبقه اول، واحد 3، مرکز طب سنتی و ماساژ طبیبان آشنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آناهیتا قورچیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09911300975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آناهیتا قورچیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آناهیتا قورچیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آناهیتا قورچیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آناهیتا قورچیان متخصص طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آناهیتا قورچیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.