دکتر محمدرضا علوی

دکتر محمدرضا علوی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

55717
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، ساختمان میلاد، طبقه سوم، واحد 1

تلفن:03132240634

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

حدودا ۲ ماه است که پیش دکتر میروم و داروهایی که تجویز کردند را مصرف میکنم احساس میکنم یکم حالم بهتره اما به زمان بیشتری نیاز هست تا اثر داروها بهتر مشخص بشه

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر عالی هستن هم باسواد و هم حوصله دار

امیرهوشنگ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک واقعا حاذق و تشخیص عالی دارن و داروهاشون بعد از یک هفته استفاده حتی برای بدترین بیماری های اعصاب، معجزه میکنه خدا حفظشون کنه و همیشه سلامت باشن

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا علوی
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، ساختمان میلاد، طبقه سوم، واحد 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو138,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا علوی کجا است؟
دکتر محمدرضا علوی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا علوی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا علوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا علوی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا علوی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا علوی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر محمدرضا علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا علوی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا علویدکتر محمدرضا علوی dr mohammad reza alavi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا علوی در اصفهان، خیابان آمادگاه، روبروی داروخانه اصفهان، ساختمان میلاد، طبقه سوم، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا علوی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.