%96
پیشنهاد(از 24 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه سالیان،ساختمان آترا، طبقه 1، واحد1

تلفن:02634443591

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سوسن ریاحی دهکردی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن ریاحی دهکردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%96
23 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

حسام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار زمان مناسبی میزارن برای بیمار

ساینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

آرامش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوب هستند. اما بقیه چیزا اصلا خوب نیست، مطب کوچیک ، جا کم، زمان انتظار خیلی زیاده

آرمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار صبور و مهربون و خوش برخورد با تشخیص عالی امیدوارم همیشه سلامت باشن😇

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی ای هستن من ۱ساله پیششون میبرم پسرم رو که دفع پروتئین داشتن،کاملاراضی ام.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سوسن ریاحی دهکردیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن ریاحی دهکردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن ریاحی دهکردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن ریاحی دهکردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن ریاحی دهکردی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن ریاحی دهکردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی کجا است؟
دکتر سوسن ریاحی دهکردی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن ریاحی دهکردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن ریاحی دهکردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن ریاحی دهکردی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن ریاحی دهکردی چه زمانی است؟
دکتر سوسن ریاحی دهکردی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن ریاحی دهکردی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر سوسن ریاحی دهکردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن ریاحی دهکردی 5 از 5 است.

درباره دکتر سوسن ریاحی دهکردیدکتر سوسن ریاحی دهکردی dr susan riahi dehkordi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی در کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه سالیان،ساختمان آترا، طبقه 1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634443591 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن ریاحی دهکردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن ریاحی دهکردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن ریاحی دهکردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن ریاحی دهکردی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن ریاحی دهکردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.