دکتر سوسن ریاحی دهکردی

دکتر سوسن ریاحی دهکردی

کد نظام پزشکی: 53013
4.7 (84 نظر)
٪93 پیشنهاد کاربران
1710 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه سالیان،ساختمان آترا، طبقه 1، واحد1
اولین نوبت آزاد: امروز | 20:30

آدرس مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه سالیان،ساختمان آترا، طبقه 1، واحد1
تلفن:

نظرات درباره دکتر سوسن ریاحی دهکردی

4.7
از 84 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%93
پیشنهاد کاربران
رهام(1403/03/31)
نوبت دهی مطب
(1403/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر حاذق و با اخلاق و حس مسئولیت پذیری ایشان واقعا قابل تحسین میباشد
کاربر دکترتو(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: سنگ کلیه
کاربر دکترتو(1403/03/26)
نوبت دهی مطب
(1403/03/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: عفونت ادراری و التهاب مثانه
کاربر دکترتو(1403/03/12)
نوبت دهی مطب
(1403/03/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: عفونت مجاری ادراری
معصومه(1403/03/10)
نوبت دهی مطب
(1403/03/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دخترم سنگ کلیه داره بردم پیش دکتر و فعلا منتظر جواب آزمایش هستیم ، ولی خیلی خانم دکتر خوش برخورد و با حوصله هستن
کاربر دکترتو(1403/02/12)
نوبت دهی مطب
(1403/02/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
جواب آزمایش پسرم رو به دکتر نشون دادم

سوالات متداول راجع به دکتر سوسن ریاحی دهکردی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن ریاحی دهکردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن ریاحی دهکردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن ریاحی دهکردی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سوسن ریاحی دهکردی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن ریاحی دهکردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی کجا است؟
دکتر سوسن ریاحی دهکردی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی را ببینید.
آیا دکتر سوسن ریاحی دهکردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سوسن ریاحی دهکردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن ریاحی دهکردی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن ریاحی دهکردی چه زمانی است؟
دکتر سوسن ریاحی دهکردی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن ریاحی دهکردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن ریاحی دهکردی چقدر است؟
تا کنون 84 نفر به دکتر سوسن ریاحی دهکردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن ریاحی دهکردی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سوسن ریاحی دهکردیدکتر سوسن ریاحی دهکردی dr susan riahi dehkordi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی در کرج، چهارراه طالقانی شمالی، کوچه سالیان،ساختمان آترا، طبقه 1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن ریاحی دهکردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634443591 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن ریاحی دهکردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن ریاحی دهکردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن ریاحی دهکردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن ریاحی دهکردی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن ریاحی دهکردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.