دکتر مریم پوررحیمی

دکتر مریم پوررحیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

95921
%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، خیابان جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه 4

تلفن:03432464446

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم پوررحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم پوررحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

منیره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خیلی دکتر خوبین، واقعن عالی هستن از همه نظر بهترینن.

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام.واقعا ازهرنظری عالی هستن خداخیرشون بده

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر خیلی خوب و فهمیده ای هستند وقت زیادی برای بیمار میزارن به حرف ها گوش میدهند تجویزشون عالیه

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

روابط‌عمومی بسیار بالایی دارد وبرای مریض خود خیلی وقت می گذارد. وکلیه جوانب پزشکی مریض رو بررسی می‌کند. وبااخلاق ورفتار خیلی خوب به مریض برخورد می‌کند. خداخیرش بدهد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم پوررحیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم پوررحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم پوررحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم پوررحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم پوررحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم پوررحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم پوررحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم پوررحیمی کجا است؟
دکتر مریم پوررحیمی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم پوررحیمی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم پوررحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم پوررحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم پوررحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم پوررحیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم پوررحیمی چه زمانی است؟
دکتر مریم پوررحیمی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم پوررحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم پوررحیمی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر مریم پوررحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم پوررحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم پوررحیمیدکتر مریم پوررحیمی dr maryam porrahimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر مریم پوررحیمی در کرمان، خیابان جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم پوررحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432464446 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم پوررحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم پوررحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم پوررحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم پوررحیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم پوررحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.