دکتر سوسن امیریان

دکتر سوسن امیریان

پزشک عمومی

تهران

درباره‌ی پزشک

 انجام انواع خدمات زیبایی مثل بوتاکس، فیلر، نخ، لیفت 

کد نظام پزشکی

52892

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان ولیعصر

آدرس:

تهران، ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، ساختمان تجارت ایرانیان، طبقه 6، واحد 18

تلفن:02188928899

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن امیریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

دکتر سوسن امیریان
دکتر سوسن امیریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن امیریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن امیریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن امیریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن امیریان چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن امیریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن امیریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن امیریان کجا است؟
دکترسوسن امیریان مطب میدان ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سوسن امیریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن امیریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن امیریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن امیریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن امیریان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن امیریان چه زمانی است؟
دکتر سوسن امیریان از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن امیریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن امیریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سوسن امیریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن امیریان 0 از 5 است.

درباره دکتر سوسن امیریاندکترسوسن امیریان dr sosan amirian از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر سوسن امیریان در تهران، ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر، ساختمان تجارت ایرانیان، طبقه 6، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن امیریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188928899 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن امیریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن امیریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن امیریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن امیریان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن امیریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.