دکتر محمدرضا مشهدی

دکتر محمدرضا مشهدی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی عروق و تروما

کرمان

کد نظام پزشکی

60680
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی دستگاه گوارش، تیروئید، پستان، عروق و لاپاراسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی عروق و تروما

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، مجتمع پزشکی مادر، طبقه زیرزمین

تلفن:03432460713

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا مشهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا مشهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون تاحالا چندبار پیششون ویزیت شدم هم خودم هم خانوادم وازکارشون واقعا راضی هستیم عالی هست برخوردشون.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا مشهدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا مشهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا مشهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مشهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مشهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا مشهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مشهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا مشهدی کجا است؟
دکتر محمدرضا مشهدی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا مشهدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا مشهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مشهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا مشهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا مشهدی متخصص جراحی عمومی و جراحی عروق و تروما هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا مشهدی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا مشهدی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مشهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا مشهدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا مشهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا مشهدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا مشهدیدکتر محمدرضا مشهدی dr mohammadreza mashhadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر محمدرضا مشهدی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، مجتمع پزشکی مادر، طبقه زیرزمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا مشهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432460713 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا مشهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا مشهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا مشهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا مشهدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا مشهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.