دکتر غلامحسین احمدزاده

دکتر غلامحسین احمدزاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

25108
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، جنب مبل زیبا، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد

تلفن:03132205333

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامحسین احمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسین احمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر بسیار صبور،منطقی و مهربان هستند

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد منشی خوب و دکتر که به صورت کامل به صحبتهای بیمار توجه کردند و با صحبت بیمار را نسبت به بیماری آگاه کردن

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب و خیلی با حوصله به صحبتهای بیمار توجه کردند

دکتر شاهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قبل از دکتر احمدزاده با سه دکتر دیگر ملاقات داشتم ولی ایشان از همه بهتر بود. برای کاهش اضطراب و استرس مراجعه کرده بودم. روش درمانی ایشان را پسندیدم و خونسردی و متانت قابل تحسینی داشتند. در مجموع به سایر همشهریان ایشان را پیشنهاد میکنم بخصوص برای بانوان باردار. یا حق

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار صبورانه به صحبتهای من گوش کردند زمان زیادی برا من گذاشتند و بسیار روحیه دادن امیدوارم داروهایی که برام تحویز کردند هم خوب جواب بده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامحسین احمدزاده
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، جنب مبل زیبا، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسین احمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسین احمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین احمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسین احمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسین احمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین احمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسین احمدزاده کجا است؟
دکتر غلامحسین احمدزاده 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامحسین احمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسین احمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین احمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسین احمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسین احمدزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسین احمدزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسین احمدزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین احمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسین احمدزاده چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر غلامحسین احمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسین احمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسین احمدزادهدکتر غلامحسین احمدزاده dr gholam hoseein ahmad zadeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر غلامحسین احمدزاده در اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، جنب مبل زیبا، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسین احمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132205333 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسین احمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسین احمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسین احمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسین احمدزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسین احمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.