%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی

کد نظام پزشکی

۷۵۸۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، فلکه سوم کیانپارس، خیابان مهین شرقی، مجتمع پزشکی دکتر مقتدر، طبقه 1، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مهدی سیاح برگرد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

از ساعت 8 تا 9 مشاوره

دکتر مهدی سیاح برگرد
دکتر مهدی سیاح برگرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی سیاح برگرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی سیاح برگرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی سیاح برگرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی سیاح برگرد چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی سیاح برگرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سیاح برگرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی سیاح برگرد کجا است؟
دکتر مهدی سیاح برگرد 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی سیاح برگرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی سیاح برگرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سیاح برگرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی سیاح برگرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی سیاح برگرد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی سیاح برگرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی سیاح برگرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی سیاح برگرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی سیاح برگرد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی سیاح برگرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی سیاح برگرد 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی سیاح برگرد

دکتر مهدی سیاح برگرد dr mahdi sayyah bargard از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر مهدی سیاح برگرد در اهواز، فلکه سوم کیانپارس، خیابان مهین شرقی، مجتمع پزشکی دکتر مقتدر، طبقه 1، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی سیاح برگرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09035762309-06133368801-06133368960 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی سیاح برگرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی سیاح برگرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی سیاح برگرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی سیاح برگرد تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی سیاح برگرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.