%98
پیشنهاد(از 75 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی غدد بزرگسالان

درمان دیابت، تیرویید و رشد. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، خیابان میهن شرقی، روبروی آزمایشگاه نرگس، ساختمان مروارید، پلاک 11،طبقه 3، واحد 8

تلفن:09389387031

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا صداقت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا صداقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 75 کاربر)

%98
73 کاربر از 75 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  18 نفر

نظرات

نسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند.

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سواد خوب، ارائه توضیحات کافی، تشخیص و روش درمان خوب

عرشیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتری بسیار خوش برخورد و پر حوصله و با دقت گوش میدادند و پاسخ میدادند

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

تعامل خوب

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوش برخورد ومهربان وبرا مریض وقت گذاشتن وروند درمان تازه شروع شده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا صداقت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا صداقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا صداقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا صداقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا صداقت چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا صداقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا صداقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا صداقت کجا است؟
دکتر علیرضا صداقت 1 مطب در مطب خیابان پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا صداقت را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا صداقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا صداقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا صداقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا صداقت متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا صداقت چه زمانی است؟
دکتر علیرضا صداقت از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا صداقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا صداقت چقدر است؟
تا کنون 75 نفر به دکتر علیرضا صداقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا صداقت 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا صداقتدکتر علیرضا صداقت dr alireza sedaghat از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر علیرضا صداقت در اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، خیابان میهن شرقی، روبروی آزمایشگاه نرگس، ساختمان مروارید، پلاک 11،طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا صداقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09389387031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا صداقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا صداقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا صداقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا صداقت متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا صداقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.