دکتر مهران مستقیمی

دکتر مهران مستقیمی

تخصص پوست، مو و زیبایی

اهواز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۶۲۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، 5 شرقی، مجتمع ایران مهر، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران مستقیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران مستقیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۶ کاربر)

%۱۰۰
۳۶ کاربر از ۳۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

**تذکر مهم**

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک.

زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر مهران مستقیمی
دکتر مهران مستقیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران مستقیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران مستقیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران مستقیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران مستقیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران مستقیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران مستقیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران مستقیمی کجا است؟
دکتر مهران مستقیمی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهران مستقیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهران مستقیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران مستقیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران مستقیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران مستقیمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران مستقیمی چه زمانی است؟
دکتر مهران مستقیمی از روز شنبه 14 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران مستقیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران مستقیمی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر مهران مستقیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران مستقیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران مستقیمیدکتر مهران مستقیمی dr mehran mostaghimi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی اهواز هستند. مطب دکتر مهران مستقیمی در اهواز، خیابان کیانپارس، 5 شرقی، مجتمع ایران مهر، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران مستقیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09036037513 , 06133921101 , 06133921010 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران مستقیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران مستقیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران مستقیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران مستقیمی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران مستقیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.