%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

سنگ کلیه و مجاری ادراری

عفونت کلیه و مجاری ادراری

ناباروری

بیماری های پروستات

بی اختیاری ادراری

بدخیمی های کلیه و مجاری ادراری

جراح بیضه و وازیکوسل

بیماری های اورولوژی اطفال

کد نظام پزشکی

29113

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ پیوند کلیه

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، سوم شرقی، مجتمع پارس طبقه 2

تلفن:06133920440

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد درویشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد درویشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

بیماران محترم لطفا در صورت عدم حضور حتما به مطب اطلاع دهید.با سپاس.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احمد درویشی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احمد درویشی
دکتر احمد درویشی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد درویشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد درویشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد درویشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد درویشی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد درویشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد درویشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد درویشی کجا است؟
دکتراحمد درویشی مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد درویشی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد درویشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد درویشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد درویشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد درویشی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و پیوند کلیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد درویشی چه زمانی است؟
دکتر احمد درویشی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد درویشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد درویشی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر احمد درویشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد درویشی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد درویشیدکتراحمد درویشی dr ahmad darvishi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اهواز هستند. مطب دکتر احمد درویشی در اهواز، خیابان کیانپارس، سوم شرقی، مجتمع پارس طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد درویشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133920440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد درویشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد درویشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد درویشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد درویشی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد درویشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.