%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص بیماری‌خون 

 سرطان‌های بزرگسالان و پیوند مغز استخوان

شیمی درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به میدان هفت تیر، لاله 5، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه 1، واحد 103

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید فرشاد سید طاهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید فرشاد سید طاهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق با وجدان و با اخلاق

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حاذق و شریف

خسرو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دریک کلام یک فرشته ای هستند ازسوی خداوند برای ما مریضها

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید فرشاد سید طاهرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید فرشاد سید طاهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید فرشاد سید طاهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید فرشاد سید طاهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید فرشاد سید طاهر چقدر است؟
هزینه ویزیت سید فرشاد سید طاهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر کجا است؟
دکتر سید فرشاد سید طاهر 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر را ببینید.
+
آیا دکتر سید فرشاد سید طاهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید فرشاد سید طاهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید فرشاد سید طاهر متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید فرشاد سید طاهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید فرشاد سید طاهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید فرشاد سید طاهر چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید فرشاد سید طاهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید فرشاد سید طاهر 5 از 5 است.

درباره دکتر سید فرشاد سید طاهردکتر سید فرشاد سید طاهر dr seyyed farshad seyyed taher از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر در کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به میدان هفت تیر، لاله 5، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه 1، واحد 103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397538924-02632724023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید فرشاد سید طاهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید فرشاد سید طاهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید فرشاد سید طاهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید فرشاد سید طاهر متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید فرشاد سید طاهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.