دکتر سید فرشاد سید طاهر

دکتر سید فرشاد سید طاهر

کد نظام پزشکی: 50730
5 (105 نظر)
٪99 پیشنهاد کاربران
1730 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به میدان هفت تیر، لاله 5، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه 1، واحد 103
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 23 خرداد | 11:30

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر سید فرشاد سید طاهر

مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
250,000 تومان

درباره دکتر سید فرشاد سید طاهر

فوق تخصص بیماری‌خون 

 سرطان‌های بزرگسالان و پیوند مغز استخوان

شیمی درمانی

آدرس مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به میدان هفت تیر، لاله 5، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه 1، واحد 103

نظرات درباره دکتر سید فرشاد سید طاهر

5
از 105 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%99
پیشنهاد کاربران
سعیده(1403/02/31)
نوبت دهی مطب
(1403/02/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی
کاربر دکترتو(1403/02/27)
نوبت دهی مطب
(1403/02/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار عالی با رفتار حرفه ای و تشخیص درست با کمترین هزینه. بسیار با تجربه که با یک ازمایش ساده نوع و شدت کم خونی منو متوجه شدن و اکنون در حال درمان هستم. انشالله که جواب میده👍🌱
یاسین(1403/02/26)
نوبت دهی مطب
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر بسیار حادق
کاربر دکترتو(1403/02/25)
نوبت دهی مطب
(1403/02/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
کمبود گلبولهای سفید .. پزشک فوق العاده از همه لحاظ
کاربر دکترتو(1403/02/20)
نوبت دهی مطب
(1403/02/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: فقر آهن
زیبا(1403/02/18)
نوبت دهی مطب
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالیه

سوالات متداول راجع به دکتر سید فرشاد سید طاهر

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید فرشاد سید طاهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید فرشاد سید طاهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید فرشاد سید طاهر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید فرشاد سید طاهر چقدر است؟
هزینه ویزیت سید فرشاد سید طاهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر کجا است؟
دکتر سید فرشاد سید طاهر 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر را ببینید.
آیا دکتر سید فرشاد سید طاهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید فرشاد سید طاهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید فرشاد سید طاهر متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید فرشاد سید طاهر چه زمانی است؟
دکتر سید فرشاد سید طاهر از روز چهارشنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرشاد سید طاهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید فرشاد سید طاهر چقدر است؟
تا کنون 105 نفر به دکتر سید فرشاد سید طاهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید فرشاد سید طاهر 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید فرشاد سید طاهردکتر سید فرشاد سید طاهر dr seyyed farshad seyyed taher از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر در کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به میدان هفت تیر، لاله 5، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه 1، واحد 103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید فرشاد سید طاهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397538924-02632724023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید فرشاد سید طاهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید فرشاد سید طاهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید فرشاد سید طاهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید فرشاد سید طاهر متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید فرشاد سید طاهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.