دکتر مهیار صفاری

دکتر مهیار صفاری

تخصص جراحی عمومی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

32617

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد

تلفن:03132209931

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهیار صفاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهیار صفاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر مهیار صفاری
دکتر مهیار صفاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهیار صفاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهیار صفاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهیار صفاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهیار صفاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهیار صفاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهیار صفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهیار صفاری کجا است؟
دکترمهیار صفاری مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهیار صفاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهیار صفاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهیار صفاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهیار صفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهیار صفاری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهیار صفاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهیار صفاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهیار صفاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهیار صفاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهیار صفاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهیار صفاری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهیار صفاریدکترمهیار صفاری dr mahyar safari از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مهیار صفاری در اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهیار صفاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132209931 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهیار صفاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهیار صفاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهیار صفاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهیار صفاری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهیار صفاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.