%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

31113

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

کرمان، خیابان شریعتی، چهارراه طهماسب آباد، کوچه شهید محمدی، ساختمان پزشکان زکریا

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • مجتمع فولاد مبارکه
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر علیرضا اسدی
دکتر علیرضا اسدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا اسدی کجا است؟
دکترعلیرضا اسدی مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا اسدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا اسدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا اسدی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا اسدی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا اسدی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر علیرضا اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا اسدیدکترعلیرضا اسدی dr alireza asadi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرمان هستند. مطب دکتر علیرضا اسدی در کرمان، خیابان شریعتی، چهارراه طهماسب آباد، کوچه شهید محمدی، ساختمان پزشکان زکریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432459043-03432459045-03432459042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا اسدی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.