دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مرجان کفایی

دکتر مرجان کفایی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

99013

درباره‌پزشک

لیپوماتیک و پیکر تراشی، جراحی زیبایی پستان

بلفاروپلاستی پلک، کاشت مو

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب جنت آباد جنوبی

آدرس:

تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از اتوبان همت، جنب بانک مسکن، بن بست نوری، پلاک 2

تلفن:0214440283

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان کفایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان کفایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جنت آباد جنوبی
تهران - تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از اتوبان همت، جنب بانک مسکن، بن بست نوری، پلاک 2


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو41,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان کفایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان کفایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان کفایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان کفایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان کفایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان کفایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان کفایی کجا است؟
دکتر مرجان کفایی 1 مطب در مطب جنت آباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان کفایی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان کفایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان کفایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان کفایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان کفایی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان کفایی چه زمانی است؟
دکتر مرجان کفایی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان کفایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان کفایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرجان کفایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان کفایی 0 از 5 است.
درباره دکتر مرجان کفایی


دکتر مرجان کفایی dr marjan kafaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مرجان کفایی در تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از اتوبان همت، جنب بانک مسکن، بن بست نوری، پلاک 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان کفایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0214440283 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان کفایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان کفایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان کفایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان کفایی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان کفایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.