%99
پیشنهاد(از 161 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

کد نظام پزشکی

64010

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه 1، واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروین عباسلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروین عباسلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 161 کاربر)

%99
159 کاربر از 161 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  34 نفر
 • 15-45 دقیقه
  59 نفر
 • 45-90 دقیقه
  36 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  26 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد
ملاحظات

مراجعین محترم لطفا در نظر داشته باشید که زمان انتظار شما در مطب بالا می باشد و لطفا در صورت پذیرش این موضوع از سایت نوبت بگیرید

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر پروین عباسلو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر پروین عباسلو
دکتر پروین عباسلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروین عباسلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروین عباسلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروین عباسلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروین عباسلو چقدر است؟
هزینه ویزیت پروین عباسلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین عباسلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروین عباسلو کجا است؟
دکترپروین عباسلو مطب خیابان جهاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروین عباسلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروین عباسلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروین عباسلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروین عباسلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروین عباسلو متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروین عباسلو چه زمانی است؟
دکتر پروین عباسلو از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروین عباسلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروین عباسلو چقدر است؟
تا کنون 161 نفر به دکتر پروین عباسلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروین عباسلو 5 از 5 است.

درباره دکتر پروین عباسلودکترپروین عباسلو dr parvin abaslou از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر پروین عباسلو در کرمان، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه 1، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروین عباسلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09190614458-03432224366 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروین عباسلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروین عباسلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروین عباسلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروین عباسلو متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروین عباسلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.