تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راحله نبوی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر راحله نبوی زاده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راحله نبوی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راحله نبوی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راحله نبوی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راحله نبوی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت راحله نبوی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راحله نبوی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راحله نبوی زاده کجا است؟
دکتر راحله نبوی زاده 1 مطب در مطب خیابان ابوحامد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر راحله نبوی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر راحله نبوی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راحله نبوی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راحله نبوی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راحله نبوی زاده متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راحله نبوی زاده چه زمانی است؟
دکتر راحله نبوی زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راحله نبوی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راحله نبوی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر راحله نبوی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راحله نبوی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر راحله نبوی زادهدکتر راحله نبوی زاده dr rahele nabavi zade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر راحله نبوی زاده در کرمان، خیابان ابوحامد، بیمارستان مهرگان، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راحله نبوی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09027240025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راحله نبوی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راحله نبوی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راحله نبوی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راحله نبوی زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راحله نبوی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.