%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

۳۶۲۹۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان سپاه

آدرس:

کرج، میدان سپاه، روبروی مخابرات، برج طاق کسری، طبقه 5، واحد504

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سوسن معینی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان سپاه
دکتر سوسن معینی
دکتر سوسن معینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن معینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن معینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن معینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن معینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن معینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن معینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن معینی کجا است؟
دکتر سوسن معینی 1 مطب در مطب میدان سپاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سوسن معینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن معینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن معینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن معینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن معینی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن معینی چه زمانی است؟
دکتر سوسن معینی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن معینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن معینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سوسن معینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن معینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سوسن معینی

دکتر سوسن معینی dr sosan moeini از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سوسن معینی در کرج، میدان سپاه، روبروی مخابرات، برج طاق کسری، طبقه 5، واحد504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن معینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634452428 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن معینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن معینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن معینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن معینی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن معینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.