دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اصفهان

کد نظام پزشکی

14576
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص در ستون فقرات از انگلستان

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

سنجش تراکم استخوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز،ابتدای چهارباغ بالا، بن بست دادستان، ساختمان پارس، طبقه 1

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یاسمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد بودندومعاینه کامل انجام دادندووقت کافی برای بررسی بیماری گذاشتند

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص مناسب ، دلسوز و با سواد

ایران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص درست بود اما متاسفانه اطلاعات کافی از بیمار نگرفتند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید علیرضا ابراهیم زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا ابراهیم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده کجا است؟
دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا ابراهیم زادهدکتر سید علیرضا ابراهیم زاده dr seyyed alireza ebrahimzadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده در اصفهان، دروازه شیراز،ابتدای چهارباغ بالا، بن بست دادستان، ساختمان پارس، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136614514-03136610611 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا ابراهیم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.