%۹۸
پیشنهاد(از ۵۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان

درمان اختلالات خواب

درمان اختلالات جنسی

مشاوره خانواده

کد نظام پزشکی

۷۳۸۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، ابتدای بلوار فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 1، واحد 3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محسن گرگانی نژاد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵۰ کاربر)

%۹۸
۴۹ کاربر از ۵۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
ملاحظات

لطفا در صورت عدم مراجعه، حتما حتما نوبت خود را لغو نمایید،

در غیر اینصورت نوبت مجدد شما به یک ماه بعد ارجاع داده خواهد شد.

**بیماران عزیز لطفا دقت فرمایید**

در زمان اخذ نوبت، مشخصات و شماره موبایل ثبت شده برای بیمار، با مشخصات شخص مراجعه کننده به مطب مغایر نباشد، در غیر اینصور از پذیرش شما معذوریم.

مراجعین محترم، ساعت نوبت دهی، زمان تقریبی حضور شما در میباشد و زمان انتظار شما در مطب

ممکن است چند ساعت بطول بیانجامد، لطفا شکیباباشید.

هنگام مراجعه حتما کارت شناسایی به همراه داشته باشید.

دکتر محسن گرگانی نژاد
دکتر محسن گرگانی نژاد

درباره دکتر محسن گرگانی نژاد

دکتر محسن گرگانی نژاد از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر محسن گرگانی نژاد در کرمان، پارک نشاط، ابتدای بلوار فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن گرگانی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432233138 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن گرگانی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن گرگانی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن گرگانی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن گرگانی نژاد تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.