دکتر ناهید شفیع زاده

دکتر ناهید شفیع زاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان

کد نظام پزشکی

56587
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان آراد، طبقه 4

تلفن:03432237256

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید شفیع زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید شفیع زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

زهرا خراسانی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب هستند.

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوب

فرحناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بهترین دکتری هستن ك تا حالا رفتم و خیلی خانوم باشخصیت و مهربونی ان و کلی تجربه دارن ، واقعا خوشحالم ك ایشون دکترم هستن :)

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار بسیار دکتر مهربان خوشرو و تجویزشون هم خیلی عالی بود خیلی ازشون‌ راضی هستم.‌خدا بهشون سلامتی و طول عمر بده

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با تجربه..صبور

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ناهید شفیع زاده
نوبت مطب خیابان فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان آراد، طبقه 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید شفیع زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید شفیع زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید شفیع زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید شفیع زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید شفیع زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید شفیع زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید شفیع زاده کجا است؟
دکتر ناهید شفیع زاده 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید شفیع زاده را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید شفیع زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید شفیع زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید شفیع زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید شفیع زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید شفیع زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناهید شفیع زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید شفیع زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید شفیع زاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر ناهید شفیع زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید شفیع زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید شفیع زادهدکتر ناهید شفیع زاده dr nahid shafi zadeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر ناهید شفیع زاده در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان آراد، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید شفیع زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432237256 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید شفیع زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید شفیع زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید شفیع زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید شفیع زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید شفیع زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.