دکتر غلامرضا زارع

دکتر غلامرضا زارع

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

135384
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب بلوار آزادی

آدرس:

شیراز، بلوار آزادی، نبش خیابان سمیه، روبه روی نیروی انتظامی، ساختمان ژوبین، طبقه5

تلفن:07132260551

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر کار بلد و خوش اخلاقی هستن واقعا پیشنهاد میکنم دیگه دنبال یه دکتر خوب نباشیدآقای دکتر کارشون عالیه 👌🏻

مل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان پزشک خوب وخوش برخوردی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا زارعسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا زارع کجا است؟
دکتر غلامرضا زارع 1 مطب در مطب بلوار آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا زارع را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا زارع متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا زارع چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا زارع از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا زارع چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر غلامرضا زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا زارعدکتر غلامرضا زارع dr gholam reza zare از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر غلامرضا زارع در شیراز، بلوار آزادی، نبش خیابان سمیه، روبه روی نیروی انتظامی، ساختمان ژوبین، طبقه5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132260551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا زارع متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.