دکتر نازنین زارعی

دکتر نازنین زارعی

تخصص داخلی

شیراز - مرودشت
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

133701

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات میدان ولیعصر

آدرس:

شیراز، درمانگاه بیمارستان شهید بهشتی

تلفن:07132231499

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

مرودشت، خیابان انقلاب، روبروی ژیان، کوچه بیمه قدیم، روبروی داروخانه دکتر ممتحن

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نازنین زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازنین زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

میدان ولیعصر
ملاحظات

بیماران محترم خواهشمندیم، برای اخذ پذیرش ( گرفتن برگه) ابتدا به مطب پزشک سپس به قسمت پذیرش مراجعه نمایید.

مطب خیابان انقلاب
دکتر نازنین زارعی
دکتر نازنین زارعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازنین زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازنین زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازنین زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازنین زارعی کجا است؟
دکترنازنین زارعی میدان ولیعصر و مطب خیابان انقلاب مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نازنین زارعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نازنین زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازنین زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین زارعی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازنین زارعی چه زمانی است؟
دکتر نازنین زارعی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازنین زارعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نازنین زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازنین زارعی 5 از 5 است.

درباره دکتر نازنین زارعیدکترنازنین زارعی dr nazanin zaree از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر نازنین زارعی در شیراز، درمانگاه بیمارستان شهید بهشتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازنین زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132231499 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازنین زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازنین زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازنین زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازنین زارعی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازنین زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.