%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصص جراحی عمومی (لاپاراسکوپی و جراحی پیشرفته چاقی مفرط)

کد نظام پزشکی

۱۰۶۹۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه7، واحد3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی باقرپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی باقرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۱۰۰
۱۳ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

نوبت گرفته شده ساعت حضور در مطب میباشد و بسته به شرایط مطب معطلی دارید.از صبوری شما سپاسگذاریم

بیماران محترم اولویت با بیمارانی که جراحی داشتن میباشد.

دکتر علی باقرپور
دکتر علی باقرپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی باقرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی باقرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی باقرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی باقرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت علی باقرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی باقرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی باقرپور کجا است؟
دکتر علی باقرپور 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی باقرپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی باقرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی باقرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی باقرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی باقرپور متخصص جراحی عمومی و جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی باقرپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی باقرپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی باقرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی باقرپور چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر علی باقرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی باقرپور 5 از 5 است.

درباره دکتر علی باقرپور



دکتر علی باقرپور dr ali bagher poor از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی اهواز هستند. مطب دکتر علی باقرپور در اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه7، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی باقرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133731004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی باقرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی باقرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی باقرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی باقرپور تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی باقرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.