دکتر علی حسینی نسب

دکتر علی حسینی نسب

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی و تب دار کودکان
کرمان
%92
پیشنهاد(از 58 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

مشاوره واکسیناسیون و پیشگیری از بیماری های عفونی و عفونت های مادرزادی

کد نظام پزشکی

56971

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، حدفاصل کوچه 3 و 5، مجتمع پزشکی باران طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی حسینی نسب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی حسینی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 58 کاربر)

%92
53 کاربر از 58 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
ملاحظات

نوبت های دکتر علی حسینی نسب

از شنبه تا چهارشنبه روزانه راس ساعت 11:30صبح، برای همان روز باز خواهد شد. 

دکتر علی حسینی نسب
دکتر علی حسینی نسب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی حسینی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی حسینی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی حسینی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی حسینی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت علی حسینی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسینی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی حسینی نسب کجا است؟
دکترعلی حسینی نسب مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی حسینی نسب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی حسینی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسینی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی حسینی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی حسینی نسب متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی حسینی نسب چه زمانی است؟
دکتر علی حسینی نسب از روز چهارشنبه 30 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسینی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی حسینی نسب چقدر است؟
تا کنون 58 نفر به دکتر علی حسینی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی حسینی نسب 5 از 5 است.

درباره دکتر علی حسینی نسبدکترعلی حسینی نسب dr ali hoseininasab از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر علی حسینی نسب در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، بلوار جهاد، حدفاصل کوچه 3 و 5، مجتمع پزشکی باران طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی حسینی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130623523-03432262337-03432236181 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی حسینی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی حسینی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی حسینی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی حسینی نسب متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی حسینی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.