دکتر بابک نجیبی

دکتر بابک نجیبی

تخصص قلب و عروق

اهواز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

91609

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه2، واحد2

تلفن:06133731485

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک نجیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک نجیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر بابک نجیبی
دکتر بابک نجیبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک نجیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک نجیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک نجیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک نجیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک نجیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک نجیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک نجیبی کجا است؟
دکتربابک نجیبی مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک نجیبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک نجیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک نجیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک نجیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک نجیبی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک نجیبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک نجیبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک نجیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک نجیبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بابک نجیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک نجیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک نجیبیدکتربابک نجیبی dr babak najibi از دکترهای متخصص قلب و عروق اهواز هستند. مطب دکتر بابک نجیبی در اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه2، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک نجیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133731485 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک نجیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک نجیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک نجیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک نجیبی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک نجیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.