%97
پیشنهاد(از 28 کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

46895

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان چمران، نبش شهریور شرقی، ساختمان پزشکان آریان، طبقه 4

تلفن:06133334727

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابراهیم حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابراهیم حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%97
27 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

بیماران محترم ساعت های گرفته شده در سایت ساعت حضور شما در مطب میباشد.با توجه به طولانی بودن روند معاینه زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است.خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر ابراهیم حیدری
دکتر ابراهیم حیدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابراهیم حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابراهیم حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابراهیم حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابراهیم حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابراهیم حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابراهیم حیدری کجا است؟
دکترابراهیم حیدری مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابراهیم حیدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابراهیم حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابراهیم حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابراهیم حیدری متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابراهیم حیدری چه زمانی است؟
دکتر ابراهیم حیدری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابراهیم حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابراهیم حیدری چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر ابراهیم حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابراهیم حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر ابراهیم حیدریدکترابراهیم حیدری dr ebrahim heydari از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر ابراهیم حیدری در اهواز، کیانپارس، خیابان چمران، نبش شهریور شرقی، ساختمان پزشکان آریان، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابراهیم حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133334727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابراهیم حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابراهیم حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابراهیم حیدری متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابراهیم حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.