دکتر هاشم شادمان

دکتر هاشم شادمان

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

کرمان

کد نظام پزشکی

110419
%94
پیشنهاد(از 262 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان،خیابان استقلال، کلینیک اطلس،جنب بیمارستان سیدالشهدا

تلفن:09362964566

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هاشم شادمان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاشم شادمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 262 کاربر)

%94
245 کاربر از 262 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  41 نفر
 • 15-45 دقیقه
  98 نفر
 • 45-90 دقیقه
  75 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  48 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تخصص عالی

خان بیبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حاذق و حرفه ای و خوش برخورد

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله بیمار معاینه می فرمایند و از اخلاق و انسانیت بی نظیرن.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی با تشخیص درست در حد عالی ترین

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هاشم شادمان
نوبت مطب خیابان استقلال
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - ،خیابان استقلال، کلینیک اطلس،جنب بیمارستان سیدالشهدا
اولین نوبت خالی: یکشنبه 23 اردیبهشت ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاشم شادمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاشم شادمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاشم شادمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاشم شادمان چقدر است؟
هزینه ویزیت هاشم شادمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم شادمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاشم شادمان کجا است؟
دکتر هاشم شادمان 1 مطب در مطب خیابان استقلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هاشم شادمان را ببینید.
+
آیا دکتر هاشم شادمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم شادمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاشم شادمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاشم شادمان متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاشم شادمان چه زمانی است؟
دکتر هاشم شادمان از روز یکشنبه 23 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم شادمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاشم شادمان چقدر است؟
تا کنون 262 نفر به دکتر هاشم شادمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاشم شادمان 5 از 5 است.

درباره دکتر هاشم شادماندکتر هاشم شادمان dr hashem shademan از دکترهای متخصص شبکیه (ویتره و رتین) کرمان هستند. مطب دکتر هاشم شادمان در کرمان،خیابان استقلال، کلینیک اطلس،جنب بیمارستان سیدالشهدا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاشم شادمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09362964566 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاشم شادمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاشم شادمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاشم شادمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاشم شادمان متخصص شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شبکیه (ویتره و رتین) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاشم شادمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.