%93
پیشنهاد(از 100 کاربر)

کد نظام پزشکی

110419

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هاشم شادمان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاشم شادمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 100 کاربر)

%93
93 کاربر از 100 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  41 نفر
 • 45-90 دقیقه
  22 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  22 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فردوسی
ملاحظات

مراجعین محترم نوبت های گرفته شده ساعت حضور شما در مطب می باشد ،نه ویزیت.

لطفا صبور باشید.

از پذیرش کودکان زیر 7 سال معذوریم.

دکتر هاشم شادمان
دکتر هاشم شادمان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاشم شادمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاشم شادمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاشم شادمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاشم شادمان چقدر است؟
هزینه ویزیت هاشم شادمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم شادمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاشم شادمان کجا است؟
دکترهاشم شادمان مطب خیابان فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هاشم شادمان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هاشم شادمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم شادمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاشم شادمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاشم شادمان متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاشم شادمان چه زمانی است؟
دکتر هاشم شادمان از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم شادمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاشم شادمان چقدر است؟
تا کنون 100 نفر به دکتر هاشم شادمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاشم شادمان 5 از 5 است.

درباره دکتر هاشم شادماندکترهاشم شادمان dr hashem shademan از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر هاشم شادمان در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 6، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاشم شادمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432235219-09362964566 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاشم شادمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاشم شادمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاشم شادمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاشم شادمان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاشم شادمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.