دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
نورالدین گجرپور

نورالدین گجرپور

کارشناس ارشد روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

28082
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نورالدین گجرپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نورالدین گجرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک خوب وحاذقی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نورالدین گجرپور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه8، واحد5،کلینیک نگرش


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو60,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نورالدین گجرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نورالدین گجرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نورالدین گجرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نورالدین گجرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت نورالدین گجرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نورالدین گجرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نورالدین گجرپور کجا است؟
دکتر نورالدین گجرپور 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نورالدین گجرپور را ببینید.
+
آیا نورالدین گجرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نورالدین گجرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نورالدین گجرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نورالدین گجرپور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نورالدین گجرپور چه زمانی است؟
دکتر نورالدین گجرپور از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نورالدین گجرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نورالدین گجرپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نورالدین گجرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی نورالدین گجرپور 5 از 5 است.
درباره نورالدین گجرپور


دکتر نورالدین گجرپور norodin gojar poor از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب نورالدین گجرپور در اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، نبش خرداد، ساختمان بوعلی سینا، طبقه8، واحد5،کلینیک نگرش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نورالدین گجرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133368759 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نورالدین گجرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نورالدین گجرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نورالدین گجرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نورالدین گجرپور متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نورالدین گجرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.