%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

فاطمه زهرا (ص)، علامه کرمی، میلاد ( امیر کبیر)، اروند

کد نظام پزشکی

108967

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، مجتمع پزشکی طاها، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صغری آریا زنگنه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صغری آریا زنگنه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر صغری آریا زنگنه
دکتر صغری آریا زنگنه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صغری آریا زنگنه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صغری آریا زنگنه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صغری آریا زنگنه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صغری آریا زنگنه چقدر است؟
هزینه ویزیت صغری آریا زنگنه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صغری آریا زنگنه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صغری آریا زنگنه کجا است؟
دکترصغری آریا زنگنه مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صغری آریا زنگنه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صغری آریا زنگنه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صغری آریا زنگنه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صغری آریا زنگنه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صغری آریا زنگنه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صغری آریا زنگنه چه زمانی است؟
دکتر صغری آریا زنگنه از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صغری آریا زنگنه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صغری آریا زنگنه چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر صغری آریا زنگنه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صغری آریا زنگنه 5 از 5 است.

درباره دکتر صغری آریا زنگنهدکترصغری آریا زنگنه dr soghra ariazangeneh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر صغری آریا زنگنه در اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، مجتمع پزشکی طاها، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صغری آریا زنگنه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09167980584 , 06133366401 , 06133366400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صغری آریا زنگنه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صغری آریا زنگنه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صغری آریا زنگنه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صغری آریا زنگنه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صغری آریا زنگنه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.