دکتر خاطره علوی

دکتر خاطره علوی

تخصص داخلی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 39 کاربر)

کد نظام پزشکی

54676

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان ابوحامد

آدرس:

کرمان، خیابان ابوحامد، بیمارستان مهرگان، طبقه سوم

تلفن:03432267837

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خاطره علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خاطره علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%100
39 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ابوحامد
ملاحظات

🔴*تذکر مهم* زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر خاطره علوی
دکتر خاطره علوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خاطره علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خاطره علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خاطره علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خاطره علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت خاطره علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خاطره علوی کجا است؟
دکترخاطره علوی مطب خیابان ابوحامد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خاطره علوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خاطره علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خاطره علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خاطره علوی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خاطره علوی چه زمانی است؟
دکتر خاطره علوی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خاطره علوی چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر خاطره علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خاطره علوی 5 از 5 است.

درباره دکتر خاطره علویدکترخاطره علوی dr khatere alavi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر خاطره علوی در کرمان، خیابان ابوحامد، بیمارستان مهرگان، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خاطره علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432267837 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خاطره علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خاطره علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خاطره علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خاطره علوی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خاطره علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.