دکتر افسانه حسینی گراوندی

دکتر افسانه حسینی گراوندی

دکترای روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

9851

درباره‌پزشک

مشاوره پیش از ازدواجT مشاوره طلاق و مشاوره خانوادگی

در مطب مشاوره تحصیلی، روان درمانی فردی و انواع تست‌های روانشناسی انجام می شود.

آدرس اینستاگرام: Moshavereanis 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 6 و 7 شرقی، مجتمع پزشکی دانا، طبقه 4، واحد 4، مرکز مشاور انیس

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسانه حسینی گراوندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر افسانه حسینی گراوندی
نوبت مطب خیابان کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 6 و 7 شرقی، مجتمع پزشکی دانا، طبقه 4، واحد 4، مرکز مشاور انیس
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
60 دقیقه گفتگو300,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسانه حسینی گراوندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسانه حسینی گراوندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسانه حسینی گراوندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسانه حسینی گراوندی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسانه حسینی گراوندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه حسینی گراوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسانه حسینی گراوندی کجا است؟
دکتر افسانه حسینی گراوندی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افسانه حسینی گراوندی را ببینید.
+
آیا دکتر افسانه حسینی گراوندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه حسینی گراوندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسانه حسینی گراوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسانه حسینی گراوندی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسانه حسینی گراوندی چه زمانی است؟
دکتر افسانه حسینی گراوندی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه حسینی گراوندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسانه حسینی گراوندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر افسانه حسینی گراوندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسانه حسینی گراوندی 0 از 5 است.

درباره دکتر افسانه حسینی گراوندیدکتر افسانه حسینی گراوندی dr afsaneh hoseini geravandi از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب دکتر افسانه حسینی گراوندی در اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 6 و 7 شرقی، مجتمع پزشکی دانا، طبقه 4، واحد 4، مرکز مشاور انیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسانه حسینی گراوندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09167660069-06133922219 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسانه حسینی گراوندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسانه حسینی گراوندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسانه حسینی گراوندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسانه حسینی گراوندی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسانه حسینی گراوندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.