دکتر یدالله مایل

دکتر یدالله مایل

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی
کرمان
%۹۸
پیشنهاد(از ۱۰۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی قلب و عروق، فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

درمان بیماریهای قلبی و عروقی، فشارخون، تنگی عروق، طپش قلب

در مطب نوار قلب، اکوکاردیوگرافی انجام می شود

همکاری با بیمارستان پیامبر اعظم ص، بیمارستان مهرگان

کد نظام پزشکی

۹۴۹۹۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شهید کامیاب

آدرس:

کرمان، خیابان شهید کامیاب ( ابوحامد)، بیمارستان مهرگان، طبقه 3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سینا
 • صدا و سیما
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • دانا
 • مجتمع فولاد مبارکه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یدالله مایل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یدالله مایل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰۷ کاربر)

%۹۸
۱۰۴ کاربر از ۱۰۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید کامیاب
ملاحظات

مراجعین محترم نوبت های گرفته شده زمان حضور شما در مطب می باشد، نه ساعت ویزیت در اتاق پزشک، لطفا برای زمان انتظار صبور باشید.

دکتر یدالله مایل
دکتر یدالله مایل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یدالله مایل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یدالله مایل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یدالله مایل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یدالله مایل چقدر است؟
هزینه ویزیت یدالله مایل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله مایل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یدالله مایل کجا است؟
دکتر یدالله مایل 1 مطب در مطب خیابان شهید کامیاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یدالله مایل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یدالله مایل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله مایل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یدالله مایل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یدالله مایل متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یدالله مایل چه زمانی است؟
دکتر یدالله مایل از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله مایل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یدالله مایل چقدر است؟
تا کنون 107 نفر به دکتر یدالله مایل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یدالله مایل 5 از 5 است.

درباره دکتر یدالله مایلدکتر یدالله مایل dr yadollah mayel از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر یدالله مایل در کرمان، خیابان شهید کامیاب ( ابوحامد)، بیمارستان مهرگان، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یدالله مایل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432268517 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یدالله مایل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یدالله مایل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یدالله مایل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یدالله مایل تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یدالله مایل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.